Vitamín C do bazénu, práškový, 1 kg, sáček

Kód: 9386
45 hodnocení
316 Kč
Skladem

Výhodné 1 kg balení práškového Vitamínu C (kyselina askorbová) za bezkonkurenční cenu!

Horké letní dny mnozí z nás nejraději tráví ve svých bazénech. Nesmíme však zapomínat na čistotu vody. Obvykle se na čištění používají různé bazénové chemie, existuje však jednodušší řešení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín C totiž obsahuje kyselinu L. askorbovou, která si hravě poradí s nečistotami ve vodě. Působením této kyseliny vznikne sloučenina tzv. L. askorbát železnatý.

Obavy z vedlejších účinků dejte stranou. Oproti standardní bazénové chemii je použití vitamínu C zcela bezpečné.

Na vyčištění Vám přitom bude stačit pouze přibližně 200 gramů vitamínu C.

I pro zdraví!

Vitamín C v práškové formě je určený pro všechny, kteří nechtějí polykat tabletky. Dá sa lehce rozpustit ve vodě nebo v jiném nápoji. V této formě ho můžeme pít v průběhu celého dne a tělo ho dokáže okamžitě zužitkovat. Vitamín C je antioxidant, který zabraňuje předčasnému stárnutí buněk. Je důležitý pro imunitní systém, zvyšuje odolnost těla proti nemocem. Přispívá k normální tvorbě kolagenu, správné funkci cév, chrupavekkostí. Uplatňuje se při léčbě zeleného a šedého zákalu, léčí krvácející dásně a pomáhá při hojení ran. Napomáhá při léčbě křečových žilhemeroidů. Je nevyhnutný pro správné vstřebávání železa a tvorbu bílých krvinek. V současnosti se za optimální považují dávky do 2g vitamínu C denně, jeho nadbytek však tělo bez problémů vyloučí.           

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

 Množství aktivní látky v doporučené denní dávce  1/4 čaj.lžičky
 % RVH* 
 Vitamín C (kyselina L askorbová)      1000 mg  1250 %

*denní referenční hodnota příjmu pro dospělého

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny
Záruka: 2 roky