Joint PRO (kloubová výživa), 60 kapslí

Kód: 99965
Neohodnoceno
Značka: NuLab
279 Kč
Skladem

Kombinace přírodních látek na podporu zdraví kloubů a chrupavek. Obsahuje glukosamin a chondroitin sulfát, žraločí chrupavku, kolagen a extrakty z léčivých bylin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mezi důležité součásti pohybového aparátu patří svaly, šlachy a klouby. Právě těm bychom měli věnovat zvýšenou pozornost. Sedavý způsob života, námaha při sportu a stárnutí můžou způsobit opotřebování kloubů. Joint PRO nabízí kombinaci aktivních látek, které dodají chrupavkám a kloubům potřebnou výživu, pomáhají tak předejít motorickým problémům a obnovit hybnost kloubů.

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou přirozenou součástí kloubových chrupavek. S přibývajícím věkem se schopnost organizmu sytentizovat tyto látky snižuje, a proto je vhodné je do organizmu dodávat.

Žraločí chrupavka je mucopolysacharidový komplex obsahující proteinové složky - denaturovaný kolagen a neproteinová složka - přírodní glukosamin a chondroitin. Tato kombinace účinných látek obsahuje stavební složky potřebné pro tvorbu a udržení zdravé kloubové chrupavky a vazů. Žraločí chrupavka má dlouhou tradici v čínské medicíně a pro zdravotní účinky je uctívaná v celé Ázii a uznávaná po celém světě. Žraločí chrupavka se používá při degenerativních poruchách kloubů nebo u lidí s vyšší mírou zátěže na klouby.

  Výživové hodnoty:      ve 2 kapslích    % RVH*
  Glukosamin sulfát       150 mg   nestanovená
  Chondroitin sulfát  150 mg   nestanovená
  MSM (methylsulfonylmethan)   50 mg    nestanovená
  Extrakt z kořene Glycyrrhiza glabra    40 mg   nestanovená
  Extrakt z kořene Zingiber Officinale   20 mg    nestanovená
  Žraločí chrupavka prášek       20 mg    nestanovená
  Extrakt z kořene kurkumy       20 mg    nestanovená
  Extrakt z kořene Harpagophytum procumbens   20 mg   nestanovená
  Extrakt z kůry Uncaria tomentosa       20 mg    nestanovená
  Extrakt pryskyřice Boswellia serrata   20 mg    nestanovená

* Referenční výživová hodnota 

Složení: objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza, protihrudkující látka a zvlhčovadlo: oxid křemičitý protihrudkující a povlaková látka: kyselina stearová v kapsli vyrobené ze želatiny a vody.

Dávkování: Užívejte dvě kapsle denně spolu s jídlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klouby, artritida
Záruka: 18 mes. od dátumu výroby