Colon Cleanser (očista tlustého střeva), 60 kapslí

Kód: 99947
Tip
Neohodnoceno
Značka: NuLab
319 Kč
Skladem cca 10.4.2021

Extrakty z 8 léčivých rostlin na podporu detoxikace tlustého střeva. Pomáhá při zácpě a nadýmání, podporuje redukci hmotnosti a působí jako prevence nádorových onemocnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Člověk denně přichází do styku s množstvím toxinů. Dostávají se do těla ze vzduchu, vody, půdy a v potravě. Naše strava se skládá z polotovarů, rafinovaného cukru a umělých látek, které náš organizmus nedokáže zpracovat. Hormonyantibiotika z masa, léky, alkohol a mnoho dalších látek se usazují v těle.

Právě tlusté střevo je místem, kde se usazuje nezpracovaná potrava a pokud nefunguje správně, hromadí se v něm toxiny. Málokdo si uvědomuje, že tlusté střevo by za ideálních podmínek mělo vstřebávat vitamínyminerály ze zpracované potravy zpět do těla. Když tento systém nefunguje správně, například máme zácpu, toxické zbytky se ve střevě rozkládají pomalu a dostávají se zpět do těla. Čím je naše tělo déle vystaveno hnijícímu jídlu v zažívacím traktu, tím větší máme šanci onemocnět.

Rakovina tlustého střeva je druhým nejčastějším onkologickým onemocněním na Slovensku a v rámci Evropské unie máme nejvyšší úmrtnost. Je tedy zřejmé, že tlustému střevu nevěnujeme dostatečnou pozornost.

Očista tlustého střeva jemně povzbudí váš systém k tomu, aby se sám zbavil usazenin, toxinů a parazitů. Tento přípravek podpoří samoléčebný proces v zažívacím ústrojí, které bylo zničeno zácpou. Napomůže vašim střevům znovu dobře absorbovat nevyhnutné vitamíny a minerály. Urychlí čas trávení, zpracování potravy a vylučování, čímž znovu obnoví vaši vitalitu a energii. Když si očistíte tlusté střevo, prospěje to vašemu celému tělu.

VÝHODY OČISTY TLUSTÉHO STŘEVA JSOU:

Úbytek váhy: Při užívání tohoto přípravku dokáže organizmus efektivněji zpracovat potravu a nehromadí ji, což vede ke snížení hmotnosti.

Konec zácpy: Očista tlustého střeva napomáhá regenerovat trávící trakt a urychluje zdravé střevní pohyby. Předchází tak hemoroidům, zánětům střev a rakovině stlustého střeva.

Odstranění parazitů: To, že máte parazity je mnohem běžnější, než si myslíte, zvlášť u tlustého střeva zaneseného toxiny. Očista tlustého střeva napomáhá odstranit parazity z trávícího ústrojí.

Snížená únava: Očista tlustého střeva napomáhá znovu získat chybějící energii.

Redukce plynatosti a nadýmání: Tento přípravek udržuje v rovnováze vaše trávící bakterie a pomáhá tak zredukovat nadýmání a plynatost.

Méně akné: Po tom, co si očistíte střeva, má akné tendenci se ztratit.

Složení:
Lopuch větší (extrakt z kořene)
Rešetlák Purshův (extrakt z kůry)
Zázvor lékařský (extrakt z kořene)
Jilm červený (extrakt z kůry)
Sladké dřívko (extrakt z kořene)
Fenykl obyčejný (extrakt ze semínek)
Kočičí dráp (extrakt z kůry)
Máta peprná (extrakt z listů)
 
 
 
 
 Výživové hodnoty  v 1 kapsli  % RVH *
 Patentovaná směs  395 mg  **

 

Složení: Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza v kapsli vyrobené ze želatiny a vody.

Dávkování: Užívejte jednu kapsli 2x denně spolu s jídlem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trávení
Záruka: 18 mes. od dátumu výroby