Adelle Davis - Vitamín B1 100 mg, 60 kapslí

Kód: 564325
Neohodnoceno
Značka: Adelle Davis
254 Kč
Skladem

Vitamín B1 je jeden ze základních vitamínů typu B. Potřebný je hlavně pro neporušenou funkci nervového systému, srdce, ledvin a trávící soustavy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

 ZNAČKA :  Adelle Davis
 TRVANLIVOST :  24 měsíců
 FORMA :  kapsle
 OBSAH :  60 kapslí/ 60 denních dávek/ 100mg
 VYROBENO V :  Slovensko, EU
 SLOŽENÍ:

 vitamín B1 (tiamín mononitrát), objemové činidlo (mikrokrystalicka celuzoza), HPMC kapsle

 Kapsle je vyrobená z hydroxypropylmetylcelulózy (HPMC) a neobsahuje žádne složky živočíšného   původu.

 DÁVKOVÁNÍ :  1 x 1 kapsla denně (vitamín B1 - 100 mg)
 Vhodný pre vegany :  ano
 Bez geneticky upravených látek :   ano
 Bez lepku :  ano

 

Vitamín B1 (tiamin) je nevyhnutnou součástí asi třiceti enzymů (látky, které spouští nebo urychlují různé chemické reakce v těle). To znamená, že když není v těle dostatek vitamínu B1, může dojít k narušení fungování enzymů. B1-čka má významný vliv na energetickou přeměnu v buňkách. Je tedy potřebný především pro neporušenou funkci nervového systému, srdce, ledvin a trávicího systému.

Přispíva ke správne látkoveé přeměně důležité pro tvorbu energie, ke správnemu fungování nervového systému. Tiamin přispíva ke správné funkci srdce.

Užívání alkoholu a drog spaluje zásoby vitamínu B1 v těle, což následně napomáhá různým negativním stavům, jako jsou bolesti hlavy, delirium tremens (stav zmatenosti s hlubokým zastrěním vědomí) a podobně. 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

 Množství aktivní látky v doporučené denní dávce % RVH*
 Vitamín B1 (Tiamin mononitrát)  100 mg  9090,90%

 *denní referenční hodnota příjmu pro dospělého

SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě. do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. 

UPOZORNĚNÍ

Nevhodné pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí užívat jako náhrada pestré stravy.

PROHLÁŠENÍ O ALERGENECH

Tento produkt neobsahuje deriváty sóji ani žádné jiné hlavní alergeny: mléko, vejce, ústřice, ořechy, obiloviny a arašídy. Neobsahuje lepek. 

Prohlášení : Firma Adelle Davis s.r.o., její zaměstnanci či spolupracující osoby neprohlašují, že jakákoli z výše uvedených informací je léčbou nebo doporučením, ani návodem pro léčbu jakéhokoli mentálního či tělesného stavu. Je na rozhodnutí každého jednotlivého spotřebitele, zda se pro užívání tohoto produktu rozhodne a případně se o jeho užívání poradí s lékařem nebo lékárníkem.

Prohlášení: společnost vitaminyprezdravie, s.r.o. neodpovídá za správnost informací uvedených v popisu produktu ani za doporučení uvedené výrobcem. Všechny materiály (fotografie, texty, složení produktu, zdravotní tvrzení) jsou dodávány výrobcem, případně distributorem produktu, který odpovídá za jejich výslednou podobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamín B1 (Tiamin)
Záruka: 18 mes. od dátumu výroby