Adelle Davis - Vápník, prášek 600 g (Glukonan vápenatý)

Kód: 564327
Neohodnoceno
Značka: Adelle Davis
802 Kč
Skladem

Vápník v práškové formě pro zdravé nervy, kosti a zuby. Zmírňuje dopad stresu na organizmus a pomáhá při nespavosti. Vhodné také pro vegetariány a vegany.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vápník je důležitý pro vedení nervových vzruchů a dobrý stav kostí a zubů. Podporuje činnost svalů a pomáhá tělu vypořádat se s přebytky kyseliny mléčné po náročné fyzické aktivitě. Vápník koordinuje srdcové stahy a snižuje krevní tlak. Podílí se na metabolizmu železa. Zmírňuje dopad stresu na organizmus, léčí nespavost.

 

Výživové hodnoty:                                                   v 1 dávce (5,7 g)  % ODD

 Glukonan vápenatý (500 mg vápníku)
 500 mg  63 %

 

Instrukce: Používejte pouze na přípravu nápoje Cal-Mag přesně podle postupu.

Postup přípravy: Nasypte do sklenice běžné velikosti rovnou polévkovou lžíci (15 ml) glukonanu vápenatého. Přidejte 1/2 rovné čajové lžičky (2,5 ml) uhličitanu hořečnatého. Přidejte 1 polévkovou lžíci (15 ml) jablkového octu (s alespoň 5%-ní kyselostí). Dobře zamíchejte. Přidejte 1/2 sklenice (přibližně 120 ml) vroucí vody a míchejte směs tak dlouho, dokud se veškerý prášek úplně nerozpustí a tekutina nebude čirá. Zbytek sklenice doplňte vlažnou nebo studenou vodou a zakryjte.

Hmotnost: 600 g

Prohlášení: společnost vitaminyprezdravie, s.r.o. neodpovídá za správnost informací uvedených v popisu produktu ani za doporučení uvedené výrobcem. Všechny materiály (fotografie, texty, složení produktu, zdravotní tvrzení) jsou dodávány výrobcem, případně distributorem produktu, který odpovídá za jejich výslednou podobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vápník (Kalcium)
Záruka: 2 roky