Adelle Davis - Kolagen na krásu

Kód: ADCZ625
Tip
9 hodnocení
Značka: Adelle Davis
939 Kč
Skladem

Kolagen na krásu od Adelle Davis s aktivními látkami proti stárnutí. 

Prášková směs na přípravu nápoje s hydrolyzovaným rybím kolagenem, s vitamínem C, zinkem a kyselinou hyaluronovou. Vitamín C přispívá ke správné tvorbě kolagenu a ke správné funkci kostí a chrupavek. Zinek přispívá k udržování zdravých vlasů, nehtů a pokožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

ZNAČKA : Adelle Davis
TRVANLIVOST : 24 měsíců
FORMA : prášková
OBSAH : 190g / 30 denních dávek
VYROBENO V : Slovensko, EU
SLOŽENÍ : Hydrolyzovaný rybí kolagen, vitamín C (kyselina L – askorbová), glukonan zinečnatý,
přírodní aroma: citron, sladidlo: glykozidy steviolu, hyaluronan sodný, přírodní barvivo: betakaroten
DÁVKOVÁNÍ : Dospělí: 6,3 g = 1 plná odměrka (přiložená) denně.
Vhodný pro vegany : ne
Bez geneticky upravených látek :  ano
Bez lepku :  ano
Bez laktózy : ano


Bílkoviny jsou základními stavebními kameny lidského organizmu. Přibližně čtvrtinu bílkovin v těle tvoří kolagen. Takže je extrémně důležitý. Navíc s postupujícím věkem si vyrábíme méně kolagenu, než ho spotřebujeme. Hlavně u žen po přechodu může dojít k úbytku kolagenu až o 30 %. Z těchto důvodů je potřeba dodávat kolagen touto formou. 

V Kolagenu na krásu od Adelle Davis používáme hydrolyzované kolagenové peptidy[1]  – nejkvalitnější formu kolagenu z Francie. (Hydrolyzovaný kolagen je na rozdíl od kolagenu rozdělený na menší části a je snadno rozpustný ve vodě.) Kolagenové peptidy z mořského kolagenu jsou pro člověka nejlépe využitelné pro vlasy, nehty a pleť. Kvalita je pro nás prvořadá, ale důležité je i množství účinných látek. Proto jsme do Kolagenu na krásu od Adelle Davis namíchali až 150 000 mg kolagenu, jehož účinky jsou podložené klinickou studií [2] .

Receptura proti stárnutí (anti-aging) - zvýšili jsme denní dávku kyseliny hyaluronové, která je vhodná pro hydrataci pokožky. A protože lidské tělo nedokáže zpracovat kolagen bez dostatečného množství vitamínu C, do jedné denní dávky jsme namíchali až 1 000 mg tohoto vitamínu.

[1] peptid: sloučenina několika aminokyselin (aminokyseliny jsou základní sloučeniny, které tvoří bílkoviny a ty jsou zase základními stavebními kameny těla).

[2] klinická studie: řada důkladných testů na dostatečném vzorku, přičemž se pečlivě sledují, zaznamenávají a vyhodnocují výsledky nebo účinky zkoumané látky – například léku, doplňku stravy a podobně.

ÚČINKY KOLAGENU VE ZKRATCE
 
  • pomáhá udržovat zdravé kosti a klouby
  • pomáhá udržovat zdravé a pevné nehty
  • pomáhá udržovat zdravé vlasy a pokožku
  • zpomaluje stárnutí
  • pomáhá při obnově tkání
  • podporuje a posiluje imunitní (obranný) systém organizmu
  • pomáhá při mnoha procesech v těle

 
VÝŽIVOVÉ HODNOTY

 Množství aktivních látek v doporučené denní dávce  
 Bioaktivní kolagenové peptidy z ryb  5000 mg  
 Kyselina hyaluronová  80 mg  
 Vitamíny a minerální látky v 1 dávce    % RHP*
 Vitamín C  1000 mg  1250%
 Zinek  10 mg  100%

*denní referenční hodnota příjmu pro dospělého

DÁVKOVÁNÍ A NÁVOD K POUŽITÍ

Do sklenice o objemu 200 ml nasypte 1 přiloženou odměrku doplňku stravy Kolagen na krásu po rysku 10 ml, zalejte studenou vodou a dobře promíchejte.

SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě. Po otevření uchovávejte nádobu uzavřenou.

UPOZORNĚNÍ 

Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí užívat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojíci ženy.

PROHLÁŠENÍ O ALERGENECH 

Produkt obsahuje rybí kolagen. Tento produkt neobsahuje deriváty sóji ani žádné jiné hlavní alergeny: mléko, vejce, ústřice, ořechy, obiloviny a arašídy. Neobsahuje lepek. 

Prohlášení : Firma Adelle Davis s.r.o., její zaměstnanci či spolupracující osoby neprohlašují, že jakákoli z výše uvedených informací je léčbou nebo doporučením, ani návodem pro léčbu jakéhokoli mentálního či tělesného stavu. Je na rozhodnutí každého jednotlivého spotřebitele, zda se pro užívání tohoto produktu rozhodne a případně se o jeho užívání poradí s lékařem nebo lékárníkem.

Prohlášení: společnost vitaminyprezdravie, s.r.o. neodpovídá za správnost informací uvedených v popisu produktu ani za doporučení uvedené výrobcem. Všechny materiály (fotografie, texty, složení produktu, zdravotní tvrzení) jsou dodávány výrobcem, případně distributorem produktu, který odpovídá za jejich výslednou podobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolagen
Záruka: 18 mes. od dátumu výroby