Adelle Davis - Kolagen na klouby

Kód: ADCZ591
Tip
9 hodnocení
Značka: Adelle Davis
939 Kč
Skladem

Kolagen na klouby od Adelle Davis obsahuje až 14 pečlivě vybraných účinných složek – obsahuje nejen kolagen samotný, ale i důležité vitamíny a kyselinu hyaluronovou (důležitou nejen pro pokožku, ale i pro nitrokloubní prostor).

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

ZNAČKA : Adelle Davis
TRVANLIVOST : 24 měsíců
FORMA : prášková
OBSAH : 257 g / 20 denních dávek
VYROBENO V : Slovensko, EU
SLOŽENÍ :

hydrolyzované hovězí kolagenové peptidy, glukosamin sulfát, aguamin rozpustný, MSM (methylsulfonylmethan), vitamín C (kyselina L-askorbová), aquamin Mg rozpustný (hořečnatá sůl kyseliny citronové), chondroitin sulfát, barvivo: betakaroten, aroma: broskev, regulátor kyselosti: kyselina citronová, vitamín E (D-alfa-tokoferyl acetát), hyaluronan sodný, sladidlo: sukralóza, vitamín B6 (pyridoxin), vitamín B1 (tiamin), vitamín B2 (riboflavin), kyselina listová, vitamín D3 (cholekalciferol)

DÁVKOVÁNÍ :  Dospělí : 12,87 g = 1 plná odměrka (přiložená) denně 
Vhodný pro vegany : ne
Bez geneticky upravených látek : ano
Bez lepku : ano
Bez laktózy :  ano

  

Bílkoviny jsou základní stavební kameny lidského organizmu. Přibližně čtvrtinu bílkovin v těle tvoří kolagen. Takže je extrémně důležitý. Navíc s postupujícím věkem si vyrábíme méně kolagenu, než ho spotřebujeme. Hlavně u žen po přechodu může dojít k úbytku kolagenu až o 30 %. Z těchto důvodů je potřeba dodávat kolagen touto formou.

Ucelená kloubní výživa je vhodná pro každého s problémy pohybového ústrojí, pro aktivní sportovce, ale i pro ty, pro které je důležitá prevence.

Kolagen na klouby od Adelle Davis obsahuje až 14 pečlivě vybraných účinných složek – obsahuje nejen kolagen samotný, ale i důležité vitamíny a kyselinu hyaluronovou (důležitou nejen pro pokožku, ale i pro nitrokloubní prostor). Chutný ovocný nápoj v denní dávce obsahuje 7400 mg klinicky testovaného kolagenu typu I a II a 100 mg kolagenových peptidů[1] typu II, protizánětlivé složky v podobě MSM, glukosamin, chondroitin a nejkvalitnější formu hořčíku. Kolagen samotný pochází pouze z krav chovaných na brazilské trávě. Ve studených atlantických vodách při pobřeží Irska a Islandu žije červená mořská řasa, která je unikátním přírodním zdrojem hořčíku a dalších 72 důležitých stopových prvků s vysokou vstřebatelností pro organizmus člověka. V Kolagenu na klouby od Adelle Davis jsme zvýšili dávku hořčíku z této řasy až na 100 mg v denní dávce.

[1] peptid: sloučenina několika aminokyselin (aminokyseliny jsou základní sloučeniny, které tvoří bílkoviny a ty jsou zase základní stavební kameny těla).

ÚČINKY KOLAGENU VE ZKRATCE 

  • pomáhá udržovat zdravé kosti a klouby
  • pomáhá udržovat zdravé a pevné nehty
  • pomáhá udržovat zdravé vlasy a pokožku
  • zpomaluje stárnutí
  • pomáhá při obnově tkání
  • podporuje a posiluje imunitní (obranný) systém organizmu
  • pomáhá při mnoha procesech v těle

Výživové hodnoty  

 Množství aktívních látek v doporučené denní dávce pro dospělého   
 Hydrolyzované kolagenové peptidy  7500 mg  
 Glukozamin sulfát  1200 mg  
 MSM (metylsulfonylmetan)  900 mg  
 Chondroitin sulfát  400 mg  
 Kyselina hyaluronová  80 mg  
 Vitamíny a minerální látky v 1 dávce    % RHP*
 Vitamín C  500 mg  625%
 Vápník  130 mg  16%
 Hořčík  50 mg  13%
 Vitamín E  50 mg  417%
 Vitamín B6  10 mg  714%
 Vitamín B1  5 mg  455%
 Vitamín B2  5 mg  357%
 Kyselina listová  600 µg  300%
 Vitamín D  30 µg  600%

 * denní referenční hodnota příjmu pro dospělého 

DÁVKOVÁNÍ A NÁVOD K POUŽITÍ

Do sklenice o objemu 200 ml nasypte 1 přiloženou odměrku doplňku stravy KOLAGEN NA KLOUBY, zalejte vodou a dobře promíchejte. Po úplném rozpuštění nápoj vypijte.

 

SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě. Po otevření uchovávejte nádobu uzavřenou.

UPOZORNĚNÍ 

Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí užívat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

PROHLÁŠENÍ O ALERGENECH 

Tento produkt neobsahuje deriváty sóji ani žádné jiné hlavní alergeny: mléko, vejce, ryby, ústřice, ořechy, obiloviny a arašídy. Neobsahuje lepek.

Prohlášení : Firma Adelle Davis s.r.o., její zaměstnanci či spolupracující osoby neprohlašují, že jakákoli z výše uvedených informací je léčbou nebo doporučením, ani návodem pro léčbu jakéhokoli mentálního či tělesného stavu. Je na rozhodnutí každého jednotlivého spotřebitele, zda se pro užívání tohoto produktu rozhodne a případně se o jeho užívání poradí s lékařem nebo lékárníkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolagen
Záruka: 18 mes. od dátumu výroby