Adelle Davis - Hořčík, prášek 80 g (Uhličitan hořečnatý)

Kód: 564328
Tip
Neohodnoceno
Značka: Adelle Davis
349 Kč
Skladem

Hořčík (uhličitan hořečnatý) pro správně fungující štítnou žlázu a srdce. Důležitý také pro kontrolu hladiny cukru v krvi. Spolu s produktem Vápník prášek si dovedete připravit nápoj CalMag v optimálním poměru. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hořčík reguluje činnost štítné žlázysrdce. Je důležitý pro dopravu inzulínu a kontrolu hladiny cukru v krvi. Zabraňuje ukládání vápníku a pomáhá odbourat cholesterol. Spolu s vápníkem se podílí na vedení nervových vzruchů, zlepšuje psychický stav, chrání před následky stresu a bojuje proti křečím.

Výživové hodnoty:                                                             v 1 dávce   % ODD

 Uhličitan hořečnatý (250 mg Hořčíku)  250 mg  67,00 %

Instrukce: Používejte pouze na přípravu Cal - Magu přesně podle postupu.

Postup přípravy: Nasypte do sklenice běžné velikosti zarovnanou polévkovou lžíci (15 ml) glukonátu vápenatého. Přidejte 1/2 zarovnané čajové lžičky (2,5 ml) uhličitanu hořečnatého. Přidejte 1 polévkovou lžíci (15 ml) jablkového octu (alespoň 5% kyselost). Dobře zamíchejte. Přidejte 1/2 sklenice (přibližně 120 ml) vroucí vody a míchejte směs tak dlouho, dokud se všechen prášek úplně nerozpustí a tekutina nebude čirá. Zbytek sklenice doplňte vlažnou anebo studenou vodou a zakryjte.

Užívejte 1-2 dávky denně zároveň s jídlem.

Obsah balení: 80 g

Prohlášení: společnost vitaminyprezdravie, s.r.o. neodpovídá za správnost informací uvedených v popisu produktu ani za doporučení uvedené výrobcem. Všechny materiály (fotografie, texty, složení produktu, zdravotní tvrzení) jsou dodávány výrobcem, případně distributorem produktu, který odpovídá za jejich výslednou podobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hořčík (Magnézium)
Záruka: 2 roky